گپ و گفت با دوستان تریدر – قسمت دوم

گپ و گفت با دوستان تریدر – قسمت دوم

در این فایل صوتی که در پلتفرم کلاب هاوس برگزار شده است در مورد مهمترین فاکتورهای موفقیت بلند مدت در معامله گری صحبت شده است.

 

دوستان عزیزم، سعی کردم در این فایلها برای صحبت کردن از قلبم کمک بگیرم نه از ذهنم و تجربیات سالها حضور در مارکت و بالا و پایین شدنهای خودم رابه صورت دلی بیان کنم. پیشنهاد میکنم چندین بار این فایلها را گوش نمایید چون هر دفعه که آنها را گوش میکنید قطعا آگاهیهای جدیدی در آن پیدا خواهید نمود.

 

در قسمت دوم، به مرور مباحث زیر پرداخته شده است:

 

1- تشریح سه رکن و پایه اصلی جهت موفقیت بلند مدت در حوزه معامله گری که شامل استراتژی فنی(متد)، مدیریت ریسک و سرمایه و روانشناسی (فردی و بازار) میباشند.

 

2- هدف از کسب دانش و بالابردن اطلاعات در معامله گری چیست؟

 

میتوانید با به اشتراک گذاری این مطالب با دوستان علاقمند به معامله گری، در گسترش این آگاهیها سهیم باشید.

 

آگاهیهایی که سالها پیش شخصا تشنه دریافت آنها بودم و حاضر بودم هر چقدر که بها دارد پرداخت کنم و آنها را به دست آورم ولی منبع یا کسی برای ارائه آنها نبود ولی اکنون این آگاهیها به صورت رایگان در اختیار شماست.

 

خوشحال میشوم نظرات و تجربیات شما عزیزان را در مورد مباحث انجام شده در زیر همین پست بخوانم که قطعا به اشتراک گذاری این تجربیات میتواند برای بنده و دوستانتان درسهای زیادی داشته باشد و باورهای قدرتمند کننده ایی برای همگی ما ایجاد نماید.

 

 

 

لطفا جهت شنیدن قسمت اول فایل صوتی گپ و گفت با دوستان تریدر کلیک نمایید.

 

 

لطفا جهت شنیدن قسمت سوم فایل صوتی گپ و گفت با دوستان تریدر کلیک نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.